Zasílání kamínků na Ivančenu

Last modified date

Comments: 0

Milé sestry, milí bratři,

po roce přichází období jara s ním tradiční výstup na Ivančenu. Avšak kvůli epidemiologické situaci musí být oficiální výstup 2021 zrušen. Proto bychom vám všem chtěli nabídnout alternativu, která je otevřená i těm oddílům, které to mají do Beskyd daleko a budou se tak moci zúčastnit Ivančeny na dálku.

A co navrhujeme?

Zkuste dojít na místo, které je vašemu oddílu blízké a najít tam kamínek, který následně pomalujete a napíšete jméno vaší družiny/oddílu v rámci online schůzek. Můžete malovat každý sám za sebe. Pošlete nám jeden z nich na uvedenou adresu a jakmile to bude možné, vystoupáme se všemi kamínky a natočíme o tom video nebo budeme přímo online streamovat. Zbylé kamínky vám mohou dělat radost v klubovnách jako vzpomínka na „online Ivančenu“.

Kamínky můžete posílat na adresu:

Bratři Foldynovi
Morávka 200
73905 Morávka

Do: 14. 5. 2021 – pátek (aby kamínek byl na místě)

Pomůže nám, když nás o poslání informujete na emailu: mamina@skaut.cz a připojíte, z jakého oddílu/družiny jste a město. Následně vás informujeme na tento email, kde bude vysílání z výstupu s odkazem.

Družina Jestřábů

Vytvořená na VVK Trefa